APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine | ANT studio
APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine
Obrázek není dostupný
Popis produktu
Má nárazovou energii 1080 joulů.
Je vybavena automatickou regulací napětí, která koriguje poklesy a rázy napětí na správnou úroveň.
Výstupní zásuvky
2 Schuko pouze s přepěťovou ochranou
2 Schuko zálohované + přepěˇová ochrana
2 IEC 60320 C13 (jedna pouze s přepěťovou ochranou)
součást výrobku kabel USB, přívodní napájecí kabel délky 1,5 metru
napětí baterie 24 V, výměnná bateie APCRBC216
obsahuje dvě baterie 12V/9 Ah
výška 292,10 mm
šířka 104,14 mm
hloubka 408,94 mm
hmotnost přístroje 12,34 kg
rozsah vstupního napětí 168...302 V
Maximální vstupní proud 12 A
Celkové vstupní harmonické zkreslení Méně než 3 % pro plnou zátěž
Max. nastavitelný výkon (W) 1320 W
Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. se sítí
Wave type Sinusoida
Maximum configurable power in VA 2200 VA
Runtime at 400W 11:00
Runtime at 500W 8:00
Runtime at 600W 05:30
Runtime at 700W 04:00