APCRBCV209 9Ah, 48V DC pro SMV3000CAI | ANT studio
APCRBCV209 9Ah, 48V DC pro SMV3000CAI
Obrázek není dostupný
Popis produktu
APC Replacement Battery Cartridge
Main Output Voltage 48 V DC
výška 130 mm
šířka 151 mm
hloubka 209 mm
hmotnost přístroje 10,1 kg
kapacita baterie 9 Ah
Hmotnost balení 11,5 kg
Výška balení 222 mm
Šířka balení 228 mm
Délka balení 286 mm