Jirous anténa sektorová JSC-19-30V 19dBi GHz 38° | ANT studio
Jirous anténa sektorová JSC-19-30V 19dBi GHz 38°
Popis produktu
5GHz sektorová panelová anténa s vyzařovací charakteristikou H/V: 38°/9° a vertikální polarizací renomovaného tuzemského výrobce JIROUS
za velice příznivou cenu při garanci kvality dílenského zpracování, parametrů a charakteristik.
Součástí dodávky polohovací držák na stožár / konzoli.
Použití:
• sektorová anténa s vertikální polarizací
• vhodná pro zarušené oblasti
• pro rozdělení oblasti na více sektorů
• vertikální vyzařovací úhel umožńuje kvalitní připojení pro úhlově vzdálené klienty
• vhodná jako klientská anténa s horizontální polarizací - potlačuje rušení
Technické parametry:
• Kmitočtové pásmo: 4,9 - 6,1 GHz
• Zisk: 18,6 dBi ± 0,6
• PSV: 1,4
• Vyzařovací úhel:
v rovině H 34-38° (-3dB)
v rovině E 8-9° (-3dB)
• Polarizace: vertikální (lze použít i horizontální)*
• Konektor: N - Female
• Lepení krytů: technologie \Di-Fix\ - doživotní záruka pevnosti.
• Rozměry (bez konektoru): 128 x 326 x 30 mm
• Kryt: UV stabilizovaný plast ABS
• Záda: plech z hliníkové slitiny + galvanický povlak
• Konektor: zlacený kontakt, dielektrikum PTFE (Teflon®)
• Držák na stožár o19 - 54 mm: plynule nastavitelný oběma směry