JIROUS JRMC-1200-24/26 Su Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky | ANT studio
JIROUS JRMC-1200-24/26 Su Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky
Popis produktu
Popis:
• profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Summit
• hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• vysoká izolace mezi sousedními spoji
• radom součástí balení
• masivní držák s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční pásmo: 24 - 26,5GHz
• Zisk dolní frekvence: 46,0 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 47,0 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 0,65°
• Předozadní poměr: 73 dB
• ETSI EN 302-217-4-2: Třída 3
• FCC standard: US FCC Cat A
• Polarizace: lineární, vertikální/horizontální
• Parabola: průměr 1200 mm - hliníková slitina
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 8 mm
• Montáž na stožár: o průměru 80 - 120 mm (60 - 80 mm s nastavitelnou zavětrávací sadou)
• Provozní rychlost větru: max. 110 km/h
• Přípustná rychlost větru: max. 210 km/h
• V oblastech s očekávaným výskytem silných větrů doporučujeme montáž na stožár s minimálním o 80 mm.