Jirous JRMC-1800-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky | ANT studio
Jirous JRMC-1800-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky
Popis produktu
• Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Racom
• Hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• Vysoká izolace mezi sousedními spoji
• Radom součástí balení
• Masivní držák s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční pásmo: 10,0 - 12,0 GHz
• Zisk dolní frekvence: 43 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 44 dBi ± 1 dBi
• Předozadní poměr: 69 dB
• Vyzařovací úhel -3 dB: 1°
• ETSI standard EN 302-217-4-2: Class 3
• FCC standard: US FCC part 101A (10.55 - 11,70 GHz)
• ACMA - RALI FX3: Grade B
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 1800 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 19 mm
• Montáž na stožár o průměru 70 - 120 mm