Jirous JRMC-400-10/11 Al Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky | ANT studio
Jirous JRMC-400-10/11 Al Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky
Popis produktu
Popis:
Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Alcoma
Hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
Vysoká izolace mezi sousedními spoji Radom součástí balení
Masivní držák JDMW-900 s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
Možnost pravé nebo levé montáže
Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
Frekvenční rozsah: 10,0 - 12,0 GHz
Zisk dolní frekvence: 29,5 dBi ± 1 dBi
Zisk horní frekvence: 30,5 dBi ± 1 dBi
Vyzařovací úhel -3 dB: 4,6° ± 0,5°
Předozadní poměr: 55,5 dB
ETSI EN 302-217-4-2: Třída 3
Polarizace: dle montáže jednotky; lineární, vertikální / horizontální
Parabola: průměr 400 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
Radom: UV stabilizované ABS
Připojení: vlnovod průměr 19 mm
Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm