JIROUS JRMC-400-24/26 Al Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky | ANT studio
JIROUS JRMC-400-24/26 Al Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky
Popis produktu
Popis:
• Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Alcoma
• Hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• Vysoká izolace mezi sousedními spoji
• Radom součástí balení
• Masivní držák JDMW-400 s přesným nastavení azimutu a elevace
• Možnost pravé nebo levé montáže
• Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční rozsah: 24,0 - 26,5 GHz
• Zisk dolní frekvence: 37,4 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 38,2 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 2° ± 0,5°
• Předozadní poměr: 64 dB
• ETSI EN 302-217-4-2: Třída 3
• US FCC : Cat. B (DEMS)
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 400 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 8 mm
• Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm
• Provozní rychlost větru: max. 180 km/h
• Přípustná rychlost větru: max. 240 km/h
Balení:
• Smontovaná anténa po 1 ks včetně držáku JDMW-400
• 480x485x350 mm (18.9x19.1x13.8 inch) / 6.4 kg (14.1 lbs.)