JIROUS JRMC-680-24/26 Al Parabolická anténa s precision držákem pro jednotky Alcoma | ANT studio
JIROUS JRMC-680-24/26 Al Parabolická anténa s precision držákem pro jednotky Alcoma
Popis produktu
Popis:
• profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Alcoma
• hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• vysoká izolace mezi sousedními spoji
• radom součástí balení
• masivní držák JDMW-900 s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční pásmo: 24 - 26,5GHz
• Zisk dolní frekvence: 42,0 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 42,5 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 1,2° ± 0,5°
• Předozadní poměr: 69 dB
• ETSI EN 302-217-4-2: Třída 3
• FCC standard: US FCC Cat A
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 680 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 8 mm
• Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm
• Provozní rychlost větru: max. 180 km/h
• Přípustná rychlost větru: max. 240 km/h
• V oblastech s očekávaným výskytem silných větrů doporučujeme montáž na stožár s minimálním o 50 mm.
Balení:
• Smontovaná anténa včetně držáku po 1ks
• 800x800x350 mm (31.5x31.5x13.8 inch) / 13.1 kg (28.9 lbs.) Expediční poznámka: