Jirous JRMD-1200-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky | ANT studio
Jirous JRMD-1200-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky
Popis produktu
• Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Racom
• Hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• Vysoká izolace mezi sousedními spoji
• Radom součástí balení
• Masivní držák s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční pásmo: 10,0 - 12,0 GHz
• Zisk dolní frekvence: 39,5 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 40,5 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 1,5°
• ETSI EN 302-217-4-2: Class 2
• FCC standard: US FCC part 101A (10.550 - 10.680 GHz) US FCC part 101B (10.7 - 11.7 GHz)
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 1200 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 19 mm
• Montáž na stožár o průměru 80 - 120 mm nebo o průměru 60 - 80 mm - se stavitelnou zavětrovací sadou
• Největší provozní rychlost větru:
bez zavětrování max. 110 km/h
se zavětrováním max. 140 km/h
• Největší přípustná rychlost větru: max. 210 km/h
• Pro montáž do náročných povětrnostních podmínek doporučujeme zavětrovací sadu. Pro montáž na stožár průměr 60 - 80 mm je nutno použít stavitelnou zavětrovací sadu.