JIROUS JRMD-400-80 Si Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky | ANT studio
JIROUS JRMD-400-80 Si Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky
Popis produktu
Popis:
• Radom součástí balení
• Masivní držák s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• Možnost pravé nebo levé montáže
• Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční rozsah: 74 - 86 GHz
• Zisk dolní frekvence: 46,4 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 48,2 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 0,7° ± 1°
• Předozadní poměr: 63 dB
• ETSI EN 302-217-4-2 v1.5.1: Třída 2
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 400 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 3,2 mm
• Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm