Jirous JRMD-680-10/11 Mi Parabolická anténa s precision držákem pro Mimosa jednotky | ANT studio
Jirous JRMD-680-10/11 Mi Parabolická anténa s precision držákem pro Mimosa jednotky
Popis produktu
• profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Mimosa
• hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost
• vysoká izolace mezi sousedními spoji
• radom součástí balení
• masivní držák JDMW-900 s přesným nastavení azimutu a elevace, možná pravá i levá montáž
• vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční pásmo: 10,0 - 12,0 GHz
• Zisk dolní frekvence: 33,6 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 35,5 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 3,0° ± 0,5°
• Předozadní poměr: 54 dB
• ETSI EN 302-217-4-2: Třída 2
• FCC standard: US FCC Part 101A (10.0-10.7 GHz); US FCC part 101B (10.7 - 11.7 GHz)
• Polarizace: dle montáže jednotky
• Parabola: průměr 680 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 19 mm
• Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm
• Provozní rychlost větru: max. 180 km/h
• Přípustná rychlost větru: max. 240 km/h
• V oblastech s očekávaným výskytem silných větrů doporučujeme montáž na stožár s minimálním o 50 mm.