JIROUS JRME-400-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky | ANT studio
JIROUS JRME-400-10/11 Ra Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky
Popis produktu
Popis:
• Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Racom
• Radom součástí balení
• Masivní držák JDMW-900 s přesným nastavení azimutu a elevace
• Možnost pravé nebo levé montáže
• Vysoká stabilita ve větru
Technické parametry:
• Frekvenční rozsah: 10,0 - 12,0 GHz
• Zisk dolní frekvence: 29,5 dBi ± 1 dBi
• Zisk horní frekvence: 30,5 dBi ± 1 dBi
• Vyzařovací úhel -3 dB: 4,6° ± 1°
• Předozadní poměr: 61 dB
• ETSI EN 302-217-4-2 v1.5.1: Třída 3
• Polarizace: dle montáže jednotky
• ACMA-RALI FX3: Grade B (AUS and NZ ready)
• XPD: 35 dB
• Parabola: průměr 400 mm - hliníková slitina s vypalovanou barvou
• Radom: UV stabilizované ABS
• Připojení: vlnovod průměr 19 mm
• Montáž na stožár: o průměru 40 - 120 mm