JIROUS JSMA-17-50 17GHz směrová anténa | ANT studio
JIROUS JSMA-17-50 17GHz směrová anténa
Popis produktu
Sektorová dvoupolarizační anténa JSMA-17-50 je určena pro point-to-multipoint spoje v pásmu 17 GHz. Anténa je navržena pro oblasti s vysokou interferencí.
Electrické parametry:
• Frekvenční rozsah: 17,1 - 17,3 GHz
• Zisk: 15,5 dBi ±0,6
• Útlum odrazu: 18 dB
• Vyzařovací úhel v azimutu: 50°-3dB/62°-6dB
• Vyzařovací úhel v elevaci: 10°-3dB/14°-6dB
• Předozadní poměr: 38 dB
• Izolace mezi porty: 45 dB
• Polarizace: Lineární, vertikální a horizontální
Mechanické vlastnosti:
• Vstup/výstup: kruhový vlnovod průměr 11 mm
• Radom: UV stabilní plast ABS
• Montáž na stožár: průměr 40 - 120 mm