MEAN WELL měnič RSD-200B-48, DC/DC, 201W | ANT studio
MEAN WELL měnič RSD-200B-48, DC/DC, 201W
Popis produktu
RSD-200B-48 je velmi kvalitní měnič napětí z řady RSD-200 v boxovém provedení se vstupním variabilním napětím 16,8 až 31,2V DC, výstupním napětím 48VDC a celkovým výkonem 201W. Měnič obsahuje ochranu proti přetížení, nárůstu napětí a proti zkratu.