MEAN WELL měnič SD-150C-24, DC/DC, 151W | ANT studio
MEAN WELL měnič SD-150C-24, DC/DC, 151W
Popis produktu
SD-150C-24 je velmi kvalitní měnič napětí z řady SD-150 v boxovém provedení se vstupním variabilním napětím 36 až 72V DC, výstupním napětím 24VDC a celkovým výkonem 151W. Měnič obsahuje ochranu proti přetížení, nárůstu napětí a proti zkratu.